Zlot Żaglowców, poszukuję!

Zlot Żaglowców, poszukuję!

W tamtym roku nie mogłem zobaczyć zlotu żaglowców. Chciałbym z tego wydarzenia zobaczyć fotografię. Czy wiecie może, gdzie znajdę zdjęcia, która pokażą mi parada żaglowców. Będę bardzo wdzięczny za podlinkowanie i strony.

przemek55

Posty: 1

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

Klarka45

Posty: 11

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko odszukasz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

AlllB

Posty: 7

 
Zlot Żaglowców uwielbiamy i jeździmy systematycznie od kilku lat. Kiedyś ktoś mi podał specjalną stronę, gdzie można zobaczyć fajne fotografie. Jednak już nie pamiętam, jak się nazywa.

marcin225

Posty: 6

 
Sail Gdańsk jest bardzo popularnym wydarzeniem nad morzem. Co roku bacznie śledzimy to wydarzenie. My również w tamtym roku nie mogliśmy być na miejscu, wiadomo z jakich względów.

namok

Posty: 2

 
Wiesz co nie wiem, gdzie możesz zobaczyć fotografię Sail Gdańsk. Może ktoś Ci jeszcze poleci. Jednak ja polecam Ci zobaczyć to na żywo. Naprawdę jest na co popatrzeć, dlatego zapraszam Cię w tym roku do przyjazdu nad morze.

Sis45

Posty: 2