Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre, jak się mówi? Może macie realne doświadczenia, polecane produkty, jakieś fajne promocje. Czegoś nowego chciałabym spróbować do pielęgnacji cery trądzikowej, no i niedawno pojawił się pomysł formuł ajurwedyjskich, ale nie mam pojęcia, gdzie oryginalne dostanę.

Posty: 1

 
Kurkuma, lawenda, cytryna, herbaty w ajurwedzie odgrywają sporą rolę. Cynamon jeszcze może, żeby udoskonalić odcień skóry.

Ronek

Posty: 4

 
Potwierdzam, że niektóre kosmetyki ajurwedyjskie długoterminowo wpływają na zdrowszy odcień skóry, masz jakby większe nasycenie składnikami.

Kolekcjoner

Posty: 6

 
Od czasu do czasu warto wymienić kosmetyki, bo jednak ciało się przyzwyczaja do konkretnych składników aktywnych i trzeba odświeżać.

Dziadek

Posty: 11

 
Fajne kosmetyki, bardzo przyjemnie pachnące z otrębami ryżu znajdziesz w tym katalogu https://spa-ceylon.pl. Poczytaj o tym, bo otręby ryżu zawierają gamma-oryzanol, jeden z najlepszych antyoksydantów spotykanych w naturze. Nie dziwne, że Azjaci ogólnie wychowani na ryżu i podobnych produktach nawet do pielęgnacji tak długo żyją i tak młodo wyglądają. Tematem niedawno się zainteresowałam i też widzę u siebie pierwsze wyniki.

Kitas

Posty: 17

 
Zaplanuj sobie nie tylko pielęgnację ciała stricte, ale daj sobie czas na chwilę medytacji, na relaksację z odpowiednimi mieszankami ziół, czy olejków. Właśnie trzeba „globalnie” do sprawy równowagi organizmu podchodzić, nie tylko kosmetyki.

Dziadek

Posty: 5